2/04/2014

Himalaju sāls lampa

Sāls lampa
“Vai sāls lampām patiesi ir medicīniska nozīme, kā mēdz runāt?” 

Zinātne ir pierādījusi, ka mūsu labsajūta ir tieši atkarīga no pozitīvajiem un negatīvajiem gaisa joniem. Pozitīvie joni, kas rodas televizoru un datoru ekrānu tuvumā, kā arī cigarešu dūmu joni rada apātiju un depresiju. Taču ideālais risinājums ir atrasts: Himalaju sāls lampas izstaro augstu negatīvo jonu koncentrāciju, līdz ar to atjaunojot pozitīvo un negatīvo jonu līdzsvaru un veicinot mūsu labsajūtu.Cilvēka garīgā pašsajūta un fiziskais stāvoklis ir atkarīgs no gaisa sastāva, kuru tas ieelpo.

Sāls lampas ir izgatavotas no īpaša sāls, kas izrakts no 300-600 metru dziļuma kalnos. Sāls ir dabīgs, bez ķīmiskiem piemaisījumiem, tas izstaro pozitīvo enerģiju, kā arī dziedē un atjauno. Bagātini savu māju vai biroju ar dabas enerģiju no Himalaju kalniem!

Sāls lampa darbojas kā aerojonu terapija mājas apstākļos. Ieelpojot nātrija hlorīda un citu tās sastāvā esošo minerālu jonus, tie pa elpceļiem caur alveolām nokļūst asinīs un izplūst pa visu organismu. Joni izplatās apmēram pāris metru rādiusā ap lampu, taču tas atkarīgs arī no lampas lieluma un spuldzes spožuma. Lai gūtu maksimālu labumu, plašai telpai vajadzīgs prāva izmēra gaismas ķermenis un jaudīga spuldze.

Himalaju sāls lampas var izmantot:
• Cilvēki ar elpošanas problēmām, lai mazinātu slimību simptomus;
• Biroju darbinieki – lai palīdzētu koncentrēties, neitralizētu stresa ietekmi un samazinātu datora ekrāna starojumu;
• Masāžas telpās, lai palielinātu masāžas relaksējošo efektu;
• Reabilitācijas telpās un slimnīcās, lai paātrinātu atveseļošanās procesu;
• Bērnu istabās un guļamistabās kā drošu nakts gaismu, lai uzlabotu miega kvalitāti un saglabātu tīru gaisu;
• Smēķētāju istabās – lai palīdzētu neitralizēt nepatīkamus aromātus.
Sāls lampu var izmantot kā viegli terapeitisku līdzekli astmatiska bronhīta, bronhiālās astmas, neirozes, dermatīta, galvassāpju, miega traucējumu un citu veselības problēmu mazināšanai un novēršanai, tomēr efektīvāka būs uzturēšanās sāls istabās vai alās.
Dziednieciska ietekme ir arī lampas krāsai, kas atkarīga no minerālu kristālu sastāva. Piemēram, sērs piešķir dzeltenīgu, dzelzs – sarkanīgu, bet varš – zili zaļu toni. Zils gaismas ķermenis nomierinās un atvēsinās, sarkans un oranžs aktivizēs, dzeltens un zaļš līdzsvaros.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Dzintra Vāvere atzīst, ka dažkārt sāls lampu iedarbība tiek pārvērtēta, un iesaka tās izmantot profilaksei, ārstēšanu atstājot speciālistu ziņā. Viņa brīdina, ka pie sāļā gaismas ķermeņa nedrīkst piekļūt bērni, jo mazuļiem izdomas netrūkst. Ne velti arī sāls istabās un alās viņiem ļauj doties tikai pieaugušo pavadībā.
Pēc ārstes teiktā, arī daudziem augiem lampas tuvums būs pieņemams, ja tie atradīsies attālākā telpas vietā un gaismas ķermeņa iedarbība būs viegla vai mērena.

Nav komentāru: