3/09/2014

Augstākās kvalitātes organiskais ūdens

Burkānu sula
Atkarībā no jūsu pašsajūtas, svaigu burkānu sulu var dzert no 0,5 līdz 3-4 litriem dienā. Sula palīdz normalizēt visu organismu. Tas ir bagāts A vitamīna avots, kuru organisms labi uzņem. Šajā sulā tāpat lielā daudzumā ir B, C, D, E, PP, K vitamīni. Burkānu sula uzlabo apetīti un gremošanu.
Tā ir noderīga zobu, žokļu un smaganu uzturēšanā un dziedēšanā.
Zīdītājām iesaka dzert daudz labi sagatavotas burkānu sulas mātes piena kvalitātes uzlabošanai, jo tajā reizem trūkst dzīvībai svarīgu komponentu. Pietiekams daudzums svaigas burkānu sulas, lietots pēdējos grūtniecības mēnešos, samazina grūtniecības toksikozes un toksikozes varbūtību dzemdībās. Regulāra puslitra burkānu sulas lietošanai ir lielāka konstruktīva nozīme organismam kā 12 kilogramiem kalcija tablešu.

Svaiga burkānu sula ir dabisks sķīdinātājs čūlām un ļaundabīgiem audzējiem. Tā palielina pretošanās spēju infekcijām un darbojas visai efektīvi kopā ar virsnieru dziedzeriem. Palīdz novērst acu, balsenes, mandeļu, deguna blakusdobumu un visa elpošanas aparāta infekcijas. Tāpat, tā aizsargā nervu sistēmu un tai nav līdzinieka možuma un dzīvības spēka sniegšanā.

Dažkārt aknu un gremošanas orgānu slimības izsauc dažu svaigā burkānu sulā esošu elementu iztrūkums. Šajā gadījumā sula var ievērojami attīrīt aknas, bet viela, kas aizdambē kapilārus, var izšķīst. Reizem attīrīšanās procesā izdalās tik liels atkritumvielu daudzums, ka urīnceļi un barības vads nespēj izdalīt tik lielu daudzumu izšķīdināto sārņvielu, un tad tie dodas uz limfu, lai izkļūtu no organisma caur ādu. Šīs izšķīdušās sārņvielas ir ar oranžu vai dzeltenu pigmentu, un tāpēc āda reizēm var izbalēt vai nodzeltēt. Tāda ādas izbalošana pēc burkānu sulas vai citu sulu dzeršanas norāda uz to, ka notiek aknu attīrīšanās, kas tām jau sen bija nepieciešami.
Tātad, caur ādu izdalās nevis burkānu sula un nevis karotīns: ir iespējams izfiltrēt sulu tik pilnīgi, lai krāsas pigments pilnībā pazustu, bet tas neglābs no ādas nodzeltēšanas. 

Burkānu sula taisni tāpat nevar izdalīties caur ādu, kā to nevar nokrāsot sarkanu biešu pigments vai zaļu augu hlorofila pigments.

Bet labāk gan, ja jums būs atlasa krāsas vesela āda, pat ar nelielu burkānu nokrāsu, nekā dižciltīga bāla āda ar pinnēm un citiem defektiem, kas skaidri norāda uz visām jūsu slimībam. Tā vietā, lai satrauktos pār ādas krāsas izmaiņu (kas ar laiku pāries!), jāpriecājas par to, ka, pateicoties šīm sulām, apstājusies vai novērsta aknas sabrukšana. Tomēr, šīs ādas krāsas izmaiņas iespējams nedaudz aizkavēt: pietiek nomainīt lietoto sulu vai pievienot citas sulas tai, kura izsauc vētrainu attīrīšanās darbību t.i., it kā to nomierināt.
Ādas izbalošana var būt neizgulēšanās, nepietiekamas atpūtas vai pārpūles sekas. Barības elementi, ko satur svaiga burkānu sula, vajadzīgi endokrīniem dziedzeriem, sevišķi virsnierēm un mandelēm. Ar to reizēm izdodas izārstēt neauglību. Konstatēts, ka neauglības cēlonis ir ilgstoša tādas pārtikas lietošana, kurā ar vārīšanu vai pasterizāciju iznīcināti fermenti un citas vērtīgas vielas.
Sausa āda, dermatīts (ādas iekaisums) un citas ādas saslimšanas tāpat ir dažu barības elementu nepietiekamības organismā sekas, kuri savukārt bagātīgi atrodami burkānu sulā. Tas pats sakāms par acu saslimšanām – konjuktīvu un citām. Ja no svaigiem, labas kvalitātes burkāniem, pienācīgi izspiež sulu, tad tā ir ļoti bagāta ar organiskajiem sārmu metāliem – nātriju un kāliju. Tāpat, tur ir daudz kalcija, magnija un dzelzs, bet to apvienojums ar dzīvajiem organiskajiem elementiem – fosforu, sēru, silīciju un kāliju – visai labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu.
Burkānu sula sevi parādījusi kā mūsu gadsimta brīnumlīdzeklis cīņā pret čūlām un ļaundabīgajiem audzējiem. Tomēr nepieciešams, lai sula būtu pareizi sagatavota (labi atdalītas šķiedrvielas), bet visu veidu koncentrētu cukuru, cieti un miltus saturoša pārtika pilnībā jāizslēdz.
Noskaidrojies, ka viens no galvenajiem čūlas un ļaundabīgos audzējus radošiem cēloņiem – aizturēti aizvainojumi, kas to vidē reizēm dzīvo no pašas bērnības. Nekādi, pat paši labākie līdzekļi, nelīdzēs, ja vispirms neatbrīvosimies no šī slimības pirmcēloņa.
Reizēm liels daudzums burkānu sulas izsauc spēcīgu reakciju un pat nelielu depresiju. Tas ir pilnīgi normāli un tikai norāda uz to, ka Daba sākusi organismā ģeneraltīrīšanu, kuras pats labākais līdzeklis izrādījies burkānu sula.
Tikai burkānu sulas lomas neizpratne var novest pie priekšlaicīga lēmuma par to, ka tā “mums neder”: burkānu sula taču nav nekas cits, kā augstākās kvalitātes organiskais ūdens, t.i., organismam visnepieciešamākā pārtika. Ja sula ir svaiga un parezi pagatavota, tad tā nenodarīs jums nekā slikta, bet tikai apgādās jūsu organisma audus ar fermentiem, vitāli nepieciešamiem atomiem un dzīvo organisko ūdeni.
Bet, ja pievienosim sulai nedaudz svaiga kazas piena vai pavisam nedaudz svaiga saldā krējuma, tas piešķir dzērienam nedaudz eksotisku aromātu un, varbūt, daļēji mazinās sajūtu par vienveidību un nepatiku pret burkānu sulu, ja tā izsauc satraucošu reakciju vai nomāktību. Atzīmēsim, ka krējums nav nekas cits kā tauki tīrā veidā, kamēr piens ir koncentrēts olbaltumvielu produkts. Protams, tie kaut kādā mērā veidos gļotas, un tomēr tas nav tik kaitīgi, kā piena lietošana.
Taču vienmēr jātceras: ja jūs pārņem nogurums, nomāktība, nospietība, tad resnās zarnas stāvoklis ir par to daudz vairāk atbildīgs kā viss pārējais kopā. Mēs konstatējām, ka resnā zarna nekādi nevar attīstīties un darboties normāli, ja cilvēks pārtiek tikai ar vārītu un apstrādātu pārtiku. 

Tāpēc ar pilnu atbildības sajūtu iespējams apgalvot, ka pasaulē nav neviena cilvēka ar pilnīgi veselu resno zarnu.

Tatad, ja mēs ciešam no noguruma, nomāktības un nospiestības, pats pirmais līdzeklis ir barības trakta iztīrīšana ar klizmām, lai novērstu nespēka cēloni. Tad arī svaigas sulas labāk tiks galā ar savu uzdevumu šūnu un audu atjaunošanā. Mēs atradām, ka labākā barība resnajai zarnai ir burkānu un spinātu sulas maisījums, kuras recepti jūs atradīsit tālāk šajā grāmatā.
Atcerieties, ka organismam nepieciešamo sulu daudzumu nosaka to kvalitāte. Parasti salīdzināmu rezultātu iegūšanai nepieciešams izdzert divas reizes vairāk centrbēdzes tipa sulu spiedēs izspiestas sulas, kā sulas, kas iegūta sarīvētu masu izspiežot ar hidrauliskās preses palīdzību. Reizi par visām reizēm ielāgojiet, ka sulas ir vislabākā pārtika. Ja mēs tās pastāvīgi lietosim, kamēr dzīvojam, tad mūsu veselīgā dzīve būs ilgāka.
Burkānu sula sastāv no tādu elementu savienojuma, kuri baro visu organismu kopumā, veicinot svara un ķīmiskā sastāva bilances normalizāciju.
Sevišķi laba ietekme šai sulai ir uz redzi. Daži jauni cilvēki, kas iesniedza dokumentus lidotāju skolās, sliktas redzes dēļ netika pielaisti tālākajiem eksāmeniem. Dažas nedēļas lietojuši lielu daudzumu svaigas burkānu sulas un atkārtoti izgājuši veselības pārbaudi, viņi tika atzīti par derīgiem. Ja tas būtu atsevišķs gadījums, tad tas neapšaubāmi būtu atzīts par fenomenālu. Ja tā butu noticis divreiz, tad tas tiktu ierakstīts medicīnas dokumentos kā sagadīšanās. Bet, par cik tas atkārtojas atkal un atkal, tad ir pamats sākt šaubīties par mūsu zināšanu dziļumu, un secināt, ka pasaulē ir daudz lietu, kas “mūsu labākajiem prātiem nav pat sapņos rādījušās”.
Ne mazāk iedarbīga svaiga burkānu sula ir čūlu un vēža saslimšanu ārstēšanā. Pakāpeniski ar nepietiekamu un nepareizu barošanu noplicināto šūnu veidotie audi, kurus mēs saucam par čūlām un ļaundabīgajiem audzējiem, atgriezās labākas veselības stāvoklī, bagātīgi baroti ar burkānu sulu kā galveno pārtikas produktu un rūpīgi izvēlētu citu svaigu produktu diētu.
Vienkāršu cilvēku parasti stindzina pati doma par šīm kaitēm, tomēr nav grūti saprast to rašanās un attīstības cēloni.
Uz dzīvo atomu nepietiekamības rēķina cilvēku uzturā, īpaši tagad un dažās iepriekšējās paaudzēs, izbadējušās vai pusizbadējušās šūnas, nespējot funkcionēt pareizi un racionāli, tām pienācīgi, sāk izturēties haotiski un nepareizi. Kamēr tās vēl nav pavisam mirušas, šūnas sāk pārveidoties, līdzībās runājot, “aiziet no savām saknēm”, pārvietojas organismā, kamēr neatrod tajā vietu, kur tās var sakopoties vienkopus. Bet, tā kā viss organisms vairāk vai mazāk cieš no dzīvo atomu trūkuma, tad vietu, kur aizsardzības sistēma ir vāja, pārpārēm pietiek.
Tātad, čūlu un vēža saslimšanu pirmcēlonis ir tīri fizisks. Tomēr, kā jau vairākārt atzīmējām, šīs slimības, tāpat kā daudzas citas, mīt tur, kur mīt visu dzīvi nēsāti sarūgtinājumi, stresi, kas iesēžas apziņā pēc tādiem lieliem pārdzīvojumiem kā skaudība, bailes, ļaunums, nemiers, bēdas un citi negatīvi, netverami mūsu ienaidnieki. Un pirmais darbs ir to atrisināšana un izdzīšana. Tomēr nedrīkst palaist garam arī tādus mūsu slimību veidotājus, kā nepareizā ēšana un mūsu organisma iekšējā fisiskā netīrība. Mūsu organismam jābūt nevainojami tīram gan iekšēji, gan ārēji, gan fiziski, gan garīgi.
Balstoties uz šiem pamatpieņēmumiem un mūsu eksperimentu rezultātiem, varam apgalvot, ka vēža slimību cēlonis meklējams nevis fantastisku pieļāvumu kamolā, nāvējošās izmeklēšanas un ārstēšanas metodēs ar neprognozējamām sekām, izmantojot radioaktīvo starojumu: cēlonis ir dzīvo atomu trūkums mūsu lietotajā pārtikā. Tai pat laikā gudrais celš uz izdziedēšanos aizved mūs pie Kristietības pamatvērtībām un tradīcijām, kurām sekojot (t.i. arī ievērojot gavēņus), mēs attīram sevi no nedzīvā, lai to veidotās indes netraucētu Dabai dziedēt mūsu kaites. Vienlaicīgi organisms bagātīgi jāapgādā ar pārtiku, ar augstu bioloģiski aktīvo komponenšu saturu šūnu atjaunošanai, kuras dos iespēju vispirms audiem atgūt pretošanās spēju tālākai sabrukšanai, bet pēc tam tupināt reģenerāciju- atjaunošanos.
Jo ātrāk mēs sapratīsim, ka neviens cilvēka organisma orgāns nefunkcionē mehāniski vai automātiski, ārpus organisma sastāvdaļu kopsakara, jo ātrāk mēs spēsim atgūt kontroli pār mūsu organisma funkcijām. Mēs nezinām, kādas saprāta formas piemīt dazādām mūsu organisma daļām vai kā tās darbojas, bet mēs zinām, kāda mūžsena saprāta forma cenšas aizsargāt katru mūsu dziedzeri, kaulu, nervu, muskuli, neskatoties uz visu to, ko parasti aiz savas tumsonības dara cilvēks, pašiznīcinoties ar pārtiku, ko viņš lieto.
Apskatot mūsu iztikas sistēmu no tāda skatu punkta, mēs neglābjami nonākam pie secinājuma, ka neatkarīgi no tā, vai mūsu griba, apkārtne un apstākļi ļaus mums pilnībā pāriet uz dzīvu pārtiku, mums ir pilnīgi nepieciešami dzert daudz dažādu dārzeņu un augļu sulu, pie tam, ņemot vērā, ka dārzeņu sulas – mūsu organisma celtnieki, bet augļu sulas – galvenokārt attīrītājas. Pirmās satur lielu daudzumu olbaltumu, otrās – ogļūdeņražus.
Vienkāršu cilvēku noteikti ieinteresēs ziņa (diez, vai tā patiks kādam ļaundabīgam audzējam): svaigēdāji, papildinot savu pārtiku pietiekamā daudzumā un asortimentā ar svaigām dārzeņu un augļu sulām, nekad nesaslims ar ļaundabīgajiem audzējiem. No otras puses, tas, ka daudzi vēža slimnieki ir noticējuši svaigēšanai un sulām, pilnīgi noteikti norāda uz burkānu sulas nozīmību šai ziņā.
Mēs domājam, ka tas liecina par nepieciešamību pēc vēl viena jauna zināšanu lauka, kas nebūs vienkāršs un varbūt prasīs lielus izdevumus. Tādus pētījumus patiesībā jau daudzus gadus veic cilvēki, kas saņem palīdzību no Dabas, un viņi var patraucēt daudzu zinātnieku mierīgo dzīvi, bet šādi pētījumi neapšaubāmi atnesīs milzu labumu slimniekiem.
Mēs konstatējām, ka, ja attīra organismu ar klizmām, tad pietiek ar ikdienas svaigas pārtikas un dažādu sulu lietošanu, lai gandrīz nevienam nekad nekas nesāpētu.
Vissaistošākais un pārsteidzošākais atklājums, izmantojot supermikroskopus, ir tas, ka izdevies noteikt, ka burkānu sulas molekula gandrīz precīzi atkārto asins molekulas formu. Tad nav jābrīnās, ka burkānu sulas iedarbība ir tik patiesi svētīga.
Tulkoja: Ivars Alksnis
PS. Arī Latvijā tagad nopērkam grāmata, izdevniecība

Nav komentāru: