12/04/2014

Kas traucē jūsu veiksmei un labklājībai?

Portāls "Womanbook.com" apkopojis fen-šui mācības sekotāju ieteikumus, kā atbrīvot pozitīvās "či" enerģijas plūsmu un kam noteikti nevajadzētu atrasties dzīvoklī.


Liekās un nevajadzīgās lietas
Lai "či" enerģija varētu brīvi plūst pa mājokli, atbrīvojies no liekajiem krāmiem. Formula vienkārša - ja lieta nav aiztikta ilgāk par gadu, tā nav vajadzīga. Vecas lietas mājoklī izplata zināmu enerģiju, kas ne vienmēr ir pozitīva. Šī iemesla dēļ neaizdomājoties atvadies no nevajadzīgajām mantām!

Pārāk daudz dekorāciju
Ja dzīvoklis ir pārblīvēts ar gleznām, spoguļiem, neskaitāmiem suvenīriem un puķēm, pozitīvās enerģijas plūsma tiek bremzēta. Izvēlies vien dažas dekorācijas, kas aktivizēs veiksmes, mīlestības un veselības enerģiju. Sveču pāri noderēs guļamistabā, savukārt glezna ar kalnu ainavu - darbistabā.

Spogulis guļamistabā
Fen-šui mācības sekotāji ir pārliecināti, ka spogulim guļamistabā nav vietas. Ja šis noteikums šķiet neizpildāms, pacenties spoguli novietot tā, lai tajā nebūtu redzams guļošs cilvēks. Tas ir, spogulis jānovieto pēc iespējas tālāk no gultas. Miegā spogulis atņem spēkus, provocē domstarpības laulāto vidū, kā arī vājina veselības enerģijas plūsmu.

Šausmu figūriņas
Fen-šui galvenais princips - ap mums jābūt tikai tādām lietām, kas mums patīk. No Taizemes atvestā pūķa figūriņa nav labākais veids, kā aktivizēt pozitīvo enerģiju. Tieši tāpat ir ar suvenīru maskām - tās ir ne tikai biedējošas, bet arī noskaņo negatīvi.

Stihiju sadursme
Būtiski, lai interjerā nekonfliktētu pretējas stihijas, piemēram, uguns un ūdens. Īpaši svarīgi tas ir virtuvē. Ja tosteri, plīti vai mikroviļņu krāsni novietosi līdzās izlietnei, finanses "aizplūdīs". Virtuve ir svarīgākā zona, domājot par finanšu labklājības piesaisti. Ja vairs nav iespējams pārplānot darba zonu sadalījumu, starp dažādām stihijām ieteicams novietot koku - koka skapīti vai vienkārši - dēlīti.

Saraksts ar konkrētām lietām, kuras nav ieteicams turēt mājās- tām piemīt negatīva enerģija, kas traucē jūsu veiksmei un labklājībai.
Tātad, nekad neturiet mājās:
1. Saplēstas, vecas drēbes un apavus.
2. Ieplaisājušus vai apdrupušus traukus.
3. Ieplīsušus spoguļus.
4. Salauztu sadzīves tehniku.
5. Dāvanas, kas jums nepatīk vai nav vajadzīgas.
6. Gleznas vai attēlus, kas rada nepatīkamas sajūtas vai asociācijas.
7. Gleznas, kurās attēloti nikni dzīvnieki (piemēram, suņi vai vilki ar atņirgtiem zobiem)
8. Gleznas ar rudens vai ziemas skatiem. Tās atspoguļo cikla beigas.
9. Lietas, kas atgādina kaut ko slktu vai iegādātas nepatīkamos apstākļos.
10. Priekšmetus, kas izmantojami maģiskos nolūkos (sevišķi, ja nezināt to nozīmi), piemēram, āfrikāņu maskas, statuetes, nepazīstamus simbolus. Tie var izstarot negatīvu enerģiju.
11. Antikvāras lietas ar nezināmu izcelsmi.
12. Mēbeles ar asiem stūriem.
13. Kāpelējošus istabas augus. Tiem piemīt īpašība piesaistīt slimības.
14. Vaska sveces zieda formā. Tām ir ļoti negatīva enerģēika.
15. Svešas, nezināmas izcelsmes rotaslietas.
16. Nekariet pie sienas mirušo radinieku attēlus- tie izstaro mirušu enerģiju, kas ne tikai piepilda visu telpu, bet arī ataņem dzīvo enerģiju. Tādā telpā cilvēki jūtas nospiesti.
17. Sausus ziedus, kalmes, meldrus.
18. Dzīvnieku izbāzeņus, briežu ragus, nogalinātu dzīvnieku ādas un tamlīdzīgas lietas.
19. Divstāvīgu bērnu gultiņu. Bērns, kas guļ augšā, pastāvīi jutīsies neaizsragāts un nepārliecināts par sevi.
20. Neejošus pulksteņus.
21. Attēlus ar nepazīstamiem cilvēkiem- jūs neziniet, kādu enerģiju tie izstaro.
22. Vecas grāmatas, kuras jūs nelasāt- tās jums patiesībā nav vajadzīgas.
23. Vecus, noplukušus paklājus.
24. Apģērbu, kurš jau gadiem karājas skapī, bet kuru jūs nevalkājat.
25. Noputējušus suvenīrus, kuri jums nemaz nepatīk.
Un vienmēr centieties uzturēt māju kārtībā un tīrībā. Tumšajiem spēkiem patīk netīrība un nekārtība.


5 svarīgi faktori, kāpēc vecas lietas ir jāmet laukā
Viens no svarīgākajiem soļiem labvēlīgas atmosfēras radīšanai mājā ir atbrīvošanās no vecām, saluztām un sabojātām lietām.
 Turot mājā nevajadzīgas lietas, jūs programmējat sevi uz nabadzību. Vēlēšanās par katru cenu turēties pie vecām mantām ir droša trūkuma psiholoģijas pazīme. Vecas lietas nedod iespēju iegādāties jaunas, uzkrāj negatīvu enerģētiku, kas rezultātā var negatīvi ietekmēt pašsajūtu un veiksmi kopumā.
Turoties pie vecām lietām un domājot "ja nu aptrūksies kādreiz naudas, lai nopirktu jaunu" vai "ja nu kādreiz noderēs, un tad nevarēs nopirkt", jūs programmējat sevi uz to, ka nespēsiet nopelnīt un nopirkt jums vajadzīgas lietas.
 Ķīnā ir teiciens "Ja vecais neaizies, jaunais neatnāks". Vadoties pēc fen- šui teorijas, vecas lietas neļauj brīvi plūst dzīvinošajai enerģijai Ci, tieši tāpēc ne par kādām pārmaiņām dzīvē vai jaunām mantām nevar būt pat runa. Nekas jauns un vērtīgs neienāks jūsu dzīvē, kamēr tajā nebūs brīvas vietas.
 Mājas atbrīvošanai no vecām un nevajadzīgām lietām ir milzīgs dziedinošs spēks. Veicot tīrīšanu ārējā līmenī, mēs padarām iespējamas iekšējās pārmaiņas, atbrīvojot šim nolūkam milzīgu enerģijas daudzumu.
Jebkurai plaisai, lūzuma vietai, caurumam kādā lietā ir tāda pat enerģija kā dabas veidojumiem- bedrēm, zemes garozas plaisām, kraujām. Bet šādām vietām, kā zināms, piemīt nelabvēlīga enerģētika. Līdzīgu enerģiju izstaro salauztas lietas, piepildot ar to tuvāko apkārtni. Pēc tam tā iedarbojas uz cilvēka pašsajūtu un veselību.
Salauztas elektroierīces darbojas kā vampīri, uzsūcot sevī telpas pozitīvo enerģiju un pastiprinot negatīvo. Tāpat atkritumos vajadzētu nonākt ieplaisājušiem vai apdrupušiem traukiem un spoguļiem ar defektiem.
Nekādā gadījumā nedrīkst atstāt logu rūtīs ieplaisājušus stiklus Nepalīzēs arī aizlīmēšana ar leikoplastu vai līmlenti. Atrodiet līdzekļus stikla nomaiņai. Tas ir ļoti svarīgi! Logi- tās ir mājas acis. Un no tā, kādā stāvoklī atrodas jūsu mājas logi, ir atkarīga jūsu mājas atmosfēra.
Tas pats attiecas uz durvīm, durvju rokturiem un atslēgām. Visas jātaveras, jāaizveras un jāstrādā perfekti.
No vecām lietām jāatbrīvojas bez žēlastības. Attīrot apkārtējo telpu, mēs dodam signālu, ka esam gatavi mainīties un pieņemt savā dzīvē laimi un pārpilnību.
Protams, nav jāmet ārā raritātes, kā piemēram, sena kumode, ja tā jums ir sirdij dārga un palikusi mantojumā no vecmāmiņas. Taču te jāņem vērā viens apstāklis- kādas emocijas vai atmiņas jūspārņem, kad skatāties uz šo priekšmetu vai lieto to? Ja tās ir nepatīkamas- tieciet no tās vaļā.
Senlaicīgas mēbeles, protams, izskatās izsmalcināti un piešķir mājoklim savdabīgu omulību, taču nevajadzētu turēt mājās senas mēbeles, kuru izcelsme jums nav zināma un kuras iepriekš nav enerģētiski attīrītas. Vecās mēbeles saglabā iepriekšējo īpašnieku enerģiju- lai to attīrītu, izmantojiet priežu skujas, sāli un vīraku.
Vecu mēbeļu lietošanas sekas var būt ļoti nopietnas. Ilgi stāvot vienā vietā, tās uzņēmušas sevī putekļus un sastāvējušos enerģiju, kas ilgākā laika posmā pārvēršas par slimības radošu enerģiju.

Nav komentāru: